przewozy autokarowe

KONTAKT

Okazjonalne i regularne

Przewozy pracownicze

Przewóz pracowników do pracy

KONTAKT

Województwo kujawsko-pomorskie stanowi jedną z najszybciej rozwijających się jednostek terytorialnych kraju. W wyniku wzmożonego rozwoju przemysłu oraz rozwoju usług logistycznych przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na budowę zakładów pracy poza terenami miast takich jak Bydgoszcz. To obniża koszty, ale generuje problemy związane z dojazdem pracowników do pracy. Odpowiedź stanowi tutaj profesjonalny przewóz pracowników.

 

Transport pracowników może obejmować zbiórkę pracowników w ustalonych miejscach na terenie miasta Bydgoszcz oraz ich dowóz do miejsca pracy znajdującego się poza granicami miasta lub odwrotnie. Przejeżdżając przez miejscowości ościenne możemy zbierać pracowników, którym zapewniamy transport do pracy na terenie Bydgoszczy. W zależności od systemu pracy w przedsiębiorstwie przewozy organizowane są kilka razy w ciągu doby, aby zapewnić pracownikom bezproblemowy dojazd do pracy oraz powrót do domu.

 

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Bydgoszcz.

 

 

 

Bydgoszcz, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Toruń i okolice: profesjonalny transport pracowników

 

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla firm. Przewóz pracowników to usługa, którą realizujemy na zlecenie Klientów biznesowych regularnie bądź okazjonalnie – w zależności od zapotrzebowania. Możemy nawiązać współpracę i zapewnić dowóz pracowników busem cyklicznie, czyli codziennie lub w innych regularnych odstępach czasu o konkretnych godzinach.

 

Jesteśmy też otwarci na jednorazowe przejazdy, zapewniając np. przewóz na konferencję, na imprezę integracyjną, na spotkanie z kontrahentem, itp.

 

Realizujemy usługę, dostosowując rodzaj pojazdu do wymagań Klientów. Proponujemy dowóz pracowników busem lub autokarem. To bardzo wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, które pozawala zapomnieć o problemach transportowych osób zatrudnionych, a także ogranicza przypadki spóźnienia.

 

 

 

Przewozy pracownicze Bydgoszcz, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Toruń i okolice

 

Do współpracy zapraszamy Klientów z terenu miasta Bydgoszcz oraz okolicznych miejscowości, którzy poszukują dogodnych ofert na przewóz osób. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań możemy zaoferować:

 

Przewóz pracowników do pracy regularny transport pracowników do pracy na terenie miasta Bydgoszcz i okolic

 

Przewóz pracowników do pracy regularny przewóz pracowników do pracy z terenu miasta Bydgoszcz i okolic

 

Przewóz pracowników do pracy okazjonalny przewóz pracowników z miejsca pracy do dowolnego miejsca na terenie miasta lub województwa kujawsko-pomorskiego.

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

Przewóz pracowników do pracy

Przewóz pracowników do pracy

Autokarów i busów

1
Przewóz pracowników do pracy

lat doświadczenia

1
Przewóz pracowników do pracy

zadowolonych klientów

1
Przewóz pracowników do pracy

przejechanych km

1
Przewóz pracowników do pracy

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Zapoznaj się z Polityka prywatności

wynajem autobusów
wynajem autobusów

daro.kaminski@poczta.onet.pl

wynajem autobusów

507 150 125

wynajem autobusów

KONTAKT

wynajem autobusów

Facebook

OFERTA

Wynajem autokarów

Przewóz osób

Przewóz pracowników

Wycieczki szkolne

PRZYDATNE LINKI

O firmie