2020 © Parafia św. Mikołaja w Mikołajkach
Oferta
Kontakt

Suntago

Przewóz osób

Przewóz pracowników

Wynajem autobusów

daro.kaminski@poczta.onet.pl

+48 507 150 125

Daro-Bus 
Dariusz Kamiński
ul. Osiedlowa 1/10
85-794 Bydgoszcz
507 150 125
daro.kaminski@poczta.onet.pl

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

Województwo kujawsko-pomorskie stanowi jedną z najszybciej rozwijających się jednostek terytorialnych kraju. W wyniku wzmożonego rozwoju przemysłu oraz rozwoju usług logistycznych przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na budowę zakładów pracy poza terenami miast takich jak Bydgoszcz. To obniża koszty, ale generuje problemy związane z dojazdem pracowników do pracy. Odpowiedź stanowi tutaj profesjonalny przewóz pracowników.
Transport pracowników może obejmować zbiórkę pracowników w ustalonych miejscach na terenie miasta Bydgoszcz oraz ich dowóz do miejsca pracy znajdującego się poza granicami miasta lub odwrotnie. Przejeżdżając przez miejscowości ościenne możemy zbierać pracowników, którym zapewniamy transport do pracy na terenie Bydgoszczy. W zależności od systemu pracy w przedsiębiorstwie przewozy organizowane są kilka razy w ciągu doby, aby zapewnić pracownikom bezproblemowy dojazd do pracy oraz powrót do domu.
Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Bydgoszcz.

Bydgoszcz, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Toruń i okolice: profesjonalny transport pracowników

Przedsiębiorstwa z siedzibą w mieście Bydgoszcz lub okolicznych miejscowościach zapraszamy do skorzystania z oferty na przewóz pracowników do pracy. W ramach realizowanych usług przewozowych możemy zaproponować:
regularny transport pracowników do pracy na terenie miasta Bydgoszcz i okolic,
regularny przewóz pracowników do pracy z terenu miasta Bydgoszcz i okolic,
okazjonalny przewóz pracowników z miejsca pracy do dowolnego miejsca na terenie miasta lub województwa kujawsko-pomorskiego.

507 150 125

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!