2020 © Parafia św. Mikołaja w Mikołajkach
Oferta
Kontakt

Suntago

Przewóz osób

Przewóz pracowników

Wynajem autobusów

daro.kaminski@poczta.onet.pl

+48 507 150 125

Daro-Bus 
Dariusz Kamiński
ul. Osiedlowa 1/10
85-794 Bydgoszcz

507 150 125

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!


507 150 125
daro.kaminski@poczta.onet.pl

WYNAJEM AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW

Wynajem autobusów to usługa obejmująca wynajem pojazdu wraz z posiadającym wszelkie niezbędne uprawnienia kierowcą. W swojej flocie posiadamy autobusy przeznaczone do komunikacji krótko- oraz długodystansowej, dzięki czemu możemy zapewnić Naszym Klientom optymalne warunki transportu niezależnie od bieżących potrzeb. Nasze autobusy i autokary:

Dlaczego klienci wybierają nasze autobusy i autokary?

Bydgoszcz, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Toruń i okolice

Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znamy i rozumiemy potrzeby klientów w zakresie wynajmu pojazdów przeznaczonych do komunikacji zbiorowej. To właśnie znajomość i zrozumienie potrzeb klientów pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi w najbardziej optymalnej formie.
Wynajem autokarów i autobusów realizujemy na terenie miast tj. Bydgoszcz, Świecie, Chełmno, Grudziądz, Toruń i okolice. W ramach oferowanych usług wykonujemy:
przewozy pasażerów na terenie miasta Bydgoszcz,
przewozy pasażerów w obrębie całego województwa kujawsko-pomorskiego,
przewozy pasażerów z Bydgoszczy do dowolnego miejsca w Polsce i z powrotem,
zagraniczne przewozy osób.
zapewniają bezpieczny, a zarazem wygodny transport dla dzieci – doskonale sprawdzają się podczas wycieczek szkolnych, zarówno tych realizowanych na terenie miasta Bydgoszcz, jak i tych dalszych;
oferują wygodny transport dla firm – w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa możemy realizować usługi w zakresie regularnego transportu pracowniczego, jak i usługi związane z obsługą wyjazdów firmowych (szkoleń, wyjazdów integracyjnych, pikników rodzinnych);
stanowią zaplecze transportowe na imprezach rodzinnych – doskonale sprawdzają się do obsługi wesel, w szczególności w sytuacjach, kiedy miejsce planowanego przyjęcia jest oddalone od kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a nam zależy na sprawnym i szybkim przetransportowaniu wszystkich gości.